KONST / Oljemålningar / Oljemålning 9119296
nr 911 9296
Wilhelm Zillen, Monogramsignerad, Landskap, 18x29
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
400 kr
måndag 15 september 2014
kl 19:40:19
350 kr
350 kr